Quantcast
назад
напред

Звезди

Как звездите отпразнуваха Св. Валентин

  • Как звездите отпразнуваха Св. Валентин
    Дата:
Дата: 15.02.2017
Iwoman.bg
Свети Валентин вече мина, но все още пазим спомена за балоните във форма на сърца, плюшените мечета и червените рози, с които се разхождаха влюбени господа по улиците. И тъй любовта трябва да се споделя, вижте как звездите отпразнуваха този празник.

Кортни Кардашиян

happy L❤️VE day

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on Feb 14, 2017 at 3:24pm PST

Kайли Дженър

Happy Valentine's ❣️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Feb 14, 2017 at 2:50pm PST

Жизел Бюндхен

Happy Valentine's Day! Sending love ❤ Mandando muito amor!

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on Feb 14, 2017 at 2:40pm PST

Алесандра Амброзио

Happy Valentine's Day 💕💖💘💝💞💓 and #8M kisses to you all 💋💋💋 Love Ale

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Feb 14, 2017 at 2:32pm PST

Нина Добрев

Sending 💋's. Happy Valentines Day. #❤

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on Feb 14, 2017 at 12:57pm PST

Сиара

Салма Хайек

Мадона

Рийз Уидърспун

Love my Valentine 💞! He makes me laugh & smile everyday! I'm a very lucky girl! Love you JT!

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on Feb 14, 2017 at 11:52am PST

Миранда Кер

Happy Valentine's Day 😍❤🦋🌻🌈🌸✨

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Feb 14, 2017 at 10:33am PST

Ким Кардашиян

Happy Valentine's Day

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Feb 14, 2017 at 10:04am PST

Майли Сайръс

@liamhemsworth & I wish you a VERY loveyyyyy V-Day ❤️🌹💋

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on Feb 14, 2017 at 8:44am PST

Емилия Кларк

Мишел Обама

Happy Valentine's Day to the love of my life and favorite island mate, @barackobama. #valentines 💕💕

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on Feb 14, 2017 at 8:04am PST

Оливия Уайлд

#❤

A post shared by Olivia Wilde (@oliviawilde) on Feb 14, 2017 at 7:38am PST

Гуен Стефани

#happyvalentinesday gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on Feb 14, 2017 at 7:18am PST

Виктория Бекъм

My little Valentine 💕💞💘🙏🏻 X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Feb 14, 2017 at 7:51am PST

Бар Рафаели

KISS 💕 happy Valentines 💕

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on Feb 14, 2017 at 7:54am PST

Общо коментари / 0 Напиши коментар
Твоят коментар
Всички полета са задължителни.
Коментарите подлежат на коментар.