Сашо Кадиев напуска bTV?

В телевизионните среди все по-усилено се върти слухът, че това е последният сезон на Александър Кадиев като водещ на "Преди обед". 

Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Александър Кадиев (@al.kadiev)

По непотвърдена информация, след 11 години на екран актьорът е решил да освободи мястото си до Деси Стоянова, защото това тежи на театралната му кариера.

Вижте още: Светлана Гущерова разкри защо мъжът ѝ отказва екзотични екскурзии (СНИМКИ)

По коридорите на телевизията се шушука, че в момента трескаво се търси кой да замести Кадиев за предстоящия нов сезон през есента. От екипа търсели човек, който да напомня поведението на Сашо Кадиев, но без да го имитира, твърдят източници.

Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Александър Кадиев (@al.kadiev)

Синът на Катето Евро пожелал да напусне предаването не защото е недоволен от заплащането, а тъй като не издържал на ранното ставане и натоварването от 3-часовия ефир, който вечер трябвало да съчетава с театрални представления.

Работата му в "Преди обед" го задължавала да е на разположение на телевизията, което спъвало актьорската му кариера.

Гласували общо: потребители

Горещи оферти