Христиана от “Ергенът” показа как е изглеждала преди корекциите (СНИМКА)


Христиана от “Ергенът” показа как е изглеждала преди корекциите (СНИМКА)
Снимка: Ергенът/Facebook

Христиана Манова несъмнено е една от най-одумваните участнички в тазгодишния сезон на “Ергенът”. Уви, почти не се срещат положителни коментари за нея в мрежата. Дори нещо повече - много потребители се чудят дали не е редно МОН да се самосезира и да отстрани от длъжност русата дива, която се препитава като училищен психолог.

Кюстендилската Мадона, както се самоопределя Христиана, успя да блесне с няколко бисера още в първите епизоди на предаването. Дори певицата Десислава се възползва от тях, правейки забавен скеч със сина си Майки.

Вижте още: Филип Аврамов се подигра жестоко с момичетата в „Ергенът“ (ВИДЕО)

Как е изглеждала преди?

Предизвикателната блондинка обаче не винаги е изглеждала толкова запомнящо се. По снимката, споделена в Instagram, става ясно, че тя е страдала от наднормено тегло. Христиана обещава съвсем скоро да сподели как е изваяла пищната си снага. Това, което прави впечатление, е, че е била доста симпатична без корекциите по лицето си.

Етикети:
Iwoman.bg

Още по темата


Още от Шоу


Реклама

Ако мъжете не трябва да бъдат агресивни, за да бъдат приети, тогава жените няма да се чувстват принудени да бъдат покорени.

Ема Уотсън

Най-четени | Най-нови


виж всички виж всички