Ясни са първите участници в "Traitors – игра на предатели" (ВИДЕО)


Ясни са първите участници в "Traitors – игра на предатели" (ВИДЕО)
Снимка: bTV

Снимките на новото риалити "Traitors – игра на предатели" започнаха в средата на юли в района на Видин, а вече са ясни и първите участници. Става въпрос за Владимир Николов, Станимир Гъмов и Даниел Бачорски. Те са част от 25-те известни личности, които ще се впуснат в стратегическа битка на доверие. Световният формат ще дебютира тази есен по bTV, пише „Филтър“.

Повече за новия формат

Владимир Карамазов ще е водещ на българската адаптация на глобалния телевизионен феномен. С харизма, контрол и умение да бъде едновременно близък и безпощаден наблюдател, той ще бъде в центъра на игра, в която лъжата често е по-силна от истината.„Това е формат, който събира всичко, което търсим в едно голямо телевизионно преживяване– стратегия, психология, напрежение и човешки избори. Хареса ми веднага, защото е различен и интелигентен“, споделя Карамазов.

В основата на формата стои познатата на всички поколения игра, известна като „Убиец“, „Мафия“ или „Върколак“, превърната в приключенска риалити игра. Снимките на българската версия ще се проведат в района на Видин, а мистичната атмосфера на избраната локация ще допълни напрежението и драматизма, които са в основата на играта. 25 известни личности ще се съберат на това място, за да разкрият мистерия и да се борят за натрупания награден фонд. През деня ще преминават през мащабни мисии, а щом падне нощта, един от тях ще бъде безмилостно елиминиран. Това е игра, в която има много стратегии и избори, а достигането до финала не винаги означава победа.

Етикети:
Iwoman.bg

Още от Шоу


Реклама

В човешкото сърце винаги остава поне една капка сила - докато е живо, докато се надява, докато вярва.

Самуил, Димитър Талев

Най-четени | Най-нови


виж всички виж всички