В медийното пространство упорито започна да се разпространява нов слух по адрес на бившата съпруга на бизнесмена Християн Гущеров – Светлана Василева. Според клюките плеймейтката си е намерила ново гадже – богат и красив италианец, но дали това е истина?
Замени ли Светлана Гущеров?
Според злите езици бившата любима на Гущеров вече си е намерила нов любовник, който е доста по-млад, строен и богат от бащата на четирите ѝ деца, имал гъста брада и буйна коса. Този слух тръгна, след като двамата бяха заснети от папараци в скъпарско столично заведение на улица „Оборище“. Оказва се обаче, че всичко това е просто един слух и нищо повече, защото „новият любим“ на Василева не е кой да е, а собственикът на въпросния ресторант – италианецът Масимо Бондини, пише HotNews. bg.
Слухът най-вероятно щеше да се разпространи още по-бързо, ако Василева и Бондини веднага не бяха пояснили каква е ситуацията. И двамата обясниха, че причината за срещата им е била работен ангажимент. Припомняме, че от известно време Светлана е рекламно лице на компания за бързи кредити, като в последното рекламно видео, което се разпространява в социалните мрежи от съвсем скоро, шеф Масимо също участва и срещата им по всяка вероятност е свързана именно с това.
Пред медията русокосата красавица бе категорична, че дори и да имаше някакви интимни отношения с известния ресторантьор, едва ли би се срещнала с него в един от най-популярните ресторанти в центъра на София: „Поредна измислица по мой адрес. Нямам нищо общо с Масимо, освен ангажимента, който ни събра на снимачната площадка. Въпросните кадри са от един от снимачните дни. Около масата бяхме заедно с екипа, с който снимахме рекламата. Нали не смятате, че ако имахме друг вид отношения, ще отида с него в един от най-известните ресторанти, в който ежедневно е пълно с известни личности?! Точно обратното – ще го скрия. Логиката е толкова елементарна, някои обаче не умеят да мислят“, обясни Василева.