Една принцеса болна от рак


Една принцеса болна от рак

"Ракът не ми пречи да бъда принцеса." Това е посланието на 17-годишната Андреа Сиера Салазар и гледайки тези снимки, няма как да не се съгласим.

Тя живее в Тексас и е изгубила косата си заради химиотерация, след като е била диагностицирана с втори статий на Ходжкинов лимфом. Лечението отнело от самочувствието й, но след като майка й споделила историята й с различни модни агенции, един фотограф помогнал на Андреа да разкрие истинската си красота.

"Това приключение ме научи да обичам и приемам себе си, независимо от начина, по който изглеждам. Косата не ни определя какви сме. Всички момичета са принцеси и днес аз се чувствам красива отвътре и отвън", написа Андреа във Facebook.

 

 

Етикети:
Iwoman.bg

Още от Силна


Реклама
с

В крайна сметка, сезоните се менят. Също така и градовете. Хора идват и си тръгват от живота ти. Но е много приятно да знаеш, че тези, които обичаш, винаги са в сърцето ти.

"Сексът и градът"

Най-нови


виж всички виж всички