Александра от "Ергенът" показа любимия си мъж (СНИМКИ)


Александра от "Ергенът" показа любимия си мъж (СНИМКИ)
Снимка: Instagram

Въпреки страстите и нагорещените емоции, които бушуват в риалити шоуто „Ергенът”, Александра не се поддава на негативизма по никакъв начин. Изглежда, че тя е оставила цялата обида и тъга в имението, макар да се чуват слухове, че след приключване на формата, красивата психоложка ще съди рускинята Виктория Капитонова за психически тормоз.

Междувременно, докато чака финала на „Ергенът” в петък, Александра е доста активна в Instagram, за разлика от другите две финалистки – Дениз и Виктория, чиито профили са изтрити от социалната мрежа. Снощи Алекс качи стори, на което показа любимия си мъж. Неговото име е Пламен Гърдев - нейният баща. Изглежда, че двамата са доста близки.

Трябва да признаем, че таткото на Алекс изглежда доста добре за възрастта си, а очевидно и тренира редовно. Вече е ясно и от кого брюнетката е наследила голямата си усмивка.

Етикети:
Iwoman.bg

Още по темата


Още от Шоу


Реклама

Ако мъжете не трябва да бъдат агресивни, за да бъдат приети, тогава жените няма да се чувстват принудени да бъдат покорени.

Ема Уотсън

Най-четени | Най-нови


виж всички виж всички